معرفی شرکت ما

شرکت تعاونی، تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات در سال 1385، با بررسی و نیاز سنجی بازار و توجه به وابستگی روز افزون صنایع و آمیخته شدن مولفه‌های مختلف حوزه کسب‌وکار و زندگی به سامانه‌های مختلف حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.

هدف اولیه شروع به کار این شرکت، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین حوزه فناوری اطلاعات و تمرکزبرطراحی، تولید، مونتاژ و پیاده‌سازی راهکارهای مبتنی بر شناسایی و مکان‌‌یابی رادیویی بودکه در ادامه فعالیت خود و در جهت آماده‌سازی بستر لازم فناورانه، نسبت به افزایش سرمایه و تاسیس خطوط مونتاژ بردهای الکترونیک با بهره‌گیری از ماشین‌آلات پیشرفته مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا اقدام نمود.

همچنین این شرکت با بهره‌گیری از متخصصین داخلی و تیم توانمند تحقیق و توسعه، نسبت به توسعه فعالیت در زمینه تولید ساعت حضوروغیاب، سیستم کنترل تردد هوشمند خودرو مبتنی بر فناوری RFID،تریبون هوشمند،برد هوشمند، سنسور هوشمند سوخت و وزن خودرو، GPS، سامانه هوشمند مانیتورینگ دما و رطوبت وصنایع روشنایی فوق کم مصرف اقدام نموده است و در حال حاضر محصولات تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات، بعنوان یک برند معتبر کشوری شناخته می شوند.

برنامه‌ریزی استراتژیک و افق آتی فعالیت های این شرکت، ارائه سبد کالا از قابلیت های متنوع و بهم وابسته حوزه الکترونیک و تبدیل شرکت به یک مجموعه دانش بنیان و معتبر بین المللی است.

شایان توضیح است این شرکت ضمن عضویت در سندیکای شرکت‌های شناسایی ومکان یابی رادیویی (RPICS) دارای گواهی رتبه بندی و احرازصلاحیت شرکت های انفورماتیکی بوده و موفق به کسب گواهی و استانداردهای بین المللی CE از موسسه iCerti انگستان و گواهینامه استاندارد ایمنی اروپا برای مضر نبودن محصولات الکتریکی و الکترونیکی ROHS شده است. این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال 1395 و همچنین طی چندین سال گذشته به دفعات بعنوان کارآفرین برتر استانی یا شرکت تعاونی برتر انتخاب شده است.