1396/05/16 دسته‌بندی نشده

شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات با کسب استاندارد بین المللی ISO / TS 16949 به زنجیره تامین خدمات خودرویی پیوست.
در راستای بهینه سازی اقدامات و اصلاح فرایند ها و نیز برگزاری مستمر جلسات آموزشی و توجیهی، شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات موفق به کسب استاندارد بین المللی
ISO / TS 16949
گردید و به زنجیره تامین خدمات خودرویی پیوست.
استاندارد (ISO/TS 16949:2009) تعیین کننده الزامات سیستم کیفیت برای تامین کنندگان فعال در بخش صنعت خودرو است.

این استاندارد توسط شرکت های خودروسازی بزرگ و بیش از 35000 سازمان در سراسر دنیا که تامین کننده قطعات هستند استفاده می شود. پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 16949 برای خودروسازان و تامین کنندگان به عنوان فرصتی است برای ارتقای کیفیت و کاهش هزینه ها.

صنعت خودروسازی ماهیتی جهانی و بین المللی دارد و با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت ایزو 16949 در زنجیره تامین می توان عملیات اجرایی تسهیل می شود و این گونه سازمان ها می توانند همزمان با افزایش بهره وری هزینه ها را کاهش دهند. ایزو 16949 به کمک این بخش صنعتی آمده تا با جلب اعتماد مصرف کنندگان و تضمین مزایای مشخص برای تامین کنندگان خودرو به مقابله با چالش های موجود در این صنعت بپردازد.
گفتنی است شرکت پیشگامان عصر ارتباطات با مونتاژ 400 هزار قطعه برد الکترونیک در ساعت بزرگترین و سریعترین کارخانه تولید کننده بردهای الکترونیک در خاورمیانه می باشد.